KAMPANYA_pop_up.jpg (171 KB)
Teslimat Koşulları

Siparişleriniz, banka onayı alındıktan sonra 2 ila 5 iş günü (Pazartesi-Cuma) içerisinde kargoya teslim edilir. Teslimat adresinin İstanbul'a uzaklığına göre de kargo şirketi 1-3 gün içerisinde siparişinizi size ulaştıracaktır.Bayram ve özel tatil günlerinde kargoların yogunluğunu düşünerek 5 iş günü öncesi verilen siparişleriniz tatil gününden sonraki 2 ila 5 gün sonra teslim olacakmış gibi planlanması gerekmektedir.

Tarafımızdan kaynaklanan bir aksilik olması halinde ise size üyelik bilgilerinizden yola çıkılarak haber verilecektir. Bu yüzden üyelik bilgilerinizin eksiksiz ve doğru olması önemlidir. Bayram ve tatil günlerinde teslimat yapılmamaktadır.

Seçtiğiniz ürünlerin tamamı anlaşmalı olduğumuz  kargo şirketi tarafından YURTİÇİ KARGO garantisi ile size teslim edilecektir.

Satın aldığınız ürünler bir teyit e-postası ile tarafınıza bildirilecektir. Seçtiğiniz ürünlerden herhangi birinin stokta mevcut olmaması durumunda konu ile ilgili bir e-posta size yollanacak ve ürünün ilk stoklara gireceği tarih tarafınıza bildirilecektir.

www.mckenzy.com.tr online alışveriş sitesidir. Aynı anda birden çok kullanıcıya alışveriş yapma imkanı tanır. Ender de olsa tüketicinin aynı ürünü alması söz konusudur ve ürün stoklarda tükenmektedir bu durumda ;

Beklemek istenmediği taktirde iade işlemi gerçekleşecektir. 

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.